جوابدهی تلگرامی

ارسال جواب آزمایشات از طریق تلگرام

۱۴ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۵ کد : ۲۱ گزیده اخبار
تعداد بازدید:۴۷۸
ارسال جواب آزمایشات از طریق تلگرام

قابل توجه مراجعین محترم:

به اطلاع میرساند امکان ارسال نتایج آزمایشات از طریق تلگرام فراهم گردیده است.در صورتیکه تمایل به دریافت پاسخ ازمایش از طریق تلگرام را دارید و تاریخ جوابدهی  مندرج در زیر قبض شما فرا رسیده است از طریق تلفن آزمایشگاه با همکاران ما تماس بگیرید تا جواب ازمایشات برای شما ارسال گردد لطفا توجه داشته باشید که باتوجه به فیلترینگ تلگرام امکان اختلال یاتاخیردر ارسال نتیجه آزمایش برای شما وجود دارد .


۸ رای

نظر شما :

امیرحسین اسدی ۰۲ تیر ۱۳۹۷ | ۱۷:۵۲
کار بسیار نیکی می‌باشد زیرا موجبات راحتی کار را برای مراجعین فراهم می‌کند و همچنین از رفت و آمد اضافی در شهر جلوگیری می‌شود که این خود فواید فراوانی دارد. فراهم کردن چنین امکاناتی نشانه‌‌ی تکریم مشتری می‌باشد و نشان می‌دهد که این آزمایشگاه به جنبه‌های انسانی در کار اهمیت می‌دهد و نیز با پیشرفت تکنولوژی خود را به روز می‌نماید و امیدوارم این مسأله را در سایر قسمتها به ویژه نوآوری دستگاههای آزمایشگاهی و دقیق بودن پاسخها نیز مد نظر داشته باشد.
پاسخ مدیر سایت ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۲۰:۲۵

باسلام

از ابراز لطف شما بسیار سپاسگزارم

هدف مدیریت وپرسنل ازمایشگاه سینا همواره ارائه خدمات به مراجعین محترم با بهترین سطح کیفیت میباشد.

فرهادی ۲۰ مهر ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۱
باسلام.بنده صمیمانه از تک تک پرسنل این مرکز تشکر میکنم بخاطر ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مراجعین.بدون شک این سطح از کیفت در خدمات ازمایشگاهی وموفقیت شما یک موهبت الهی برای همه مراجعین میباشد
پاسخ مدیر سایت ۲۱ مهر ۱۳۹۷ | ۱۹:۴۵

سلام.

وظیفه ما خدمت به آحاد مردم در جهت ارتقا سلامت جامعه میباشد.از ابراز لطف شما بسیار سپاسگزارم